Cíl kampaně

je systémem Capture The Flag (CTF) získat vládu nad územím o rozloze 52000km čtverečních.

Technicky to ovšem neznamená sebrat vlajku a donést jí na jiné místo (jako v originálním konceptu CTF), ale zabrat vlajkovou budovu, která reprezentuje část města a jejíž součástí je i spawn point nepřítele. Tím se omezí přísun nepřátelských jednotek v "depotech", nebo v "Army Base", a za jistých podmínek může dojít i k zásobování jednotek vlastních.

Cílem je tedy získávat celá města do svého vlastnictví, aby se do nich daly umístit brigády se spawnlistem a mohlo se spawnovat v Depotech (na mapce města jako náklaďák s praporkem) a Army base (na mapce města jako tank s praporkem) dříve vlastněných nepřítelem.


boxWorld War II Online: Battleground Europe map - Hermeskeil Town.jpg [430kB]

Příklad vysvětlující zásobování

Situace z 15.3.2009 15:30 hodin 18 dne kampaně #51 lze pak popsat následovně.

Spojenecký útok

Spojenci mají vyhlášený útok na Hermeskeil a podařilo se jim zabrat Hermeskeil-Trier Depot a City. Na nasledujícím obrázku je pak vidět, že vlastní na západě Hermeskeil dvě útočné základny (Forward Base) z Trier a Zerf, ve kterých mají možnost spawnovat, viz. Orientace na bojišti.

AXIS útok

AXIS mají vyhlášený útok na Zerf, ale mají pouze jednu útočnou základnu (Losheim-Zerf Forward Base), ve které nemouhou spawnovat, neboť nemají jedinou brigádu ve městě Losheim. Trojúhelníkový praporek reprezentuje v mapě brigádu a ta může v Losheim chybět hned z několika důvodu, buď velení AXIS brigádu stáhlo, chystá se jí tam přesunout, nebo z jakéhokoliv strategického důvodu v Losheim žádnou brigádu nechce. AXIS strana je ale jediná, která tam může brigádu přesunout, město je podle značky vlevo vedle názvu města v jejich rukou i bez brigády.


boxWorld War II Online: Battleground Europe map - Hermeskeil.jpg [430kB]

Zásobovací link

Pokud přidáme na složitosti a spojíme informace ze všech tří obrázků, tak z toho co doposud víme můžeme sestavit jeden zásobovací link.
Spojenci vlastní Hermeskeil-Trier Depot ve městě Hermeskeil, Trier-Hermeskeil Forward Base, Trier-Hermeskeil Depot ve městě Trier, Trier North Army Base, mají dvě brigády ve městě Trier (dle dvou modrých puntíků a dvou praporků jde o jednu britskou a jednu francouzskou brigádu) a tím pádem mohou spojenci spawnovat britskou a francouzkou pěchotu v Hermeskeil-Trier Depot ve mestě Hermeskeil. - Mají takzvané Spawnable a dokud je AXIS nepřipraví alespoň o jeden jediný článek řetězu, tak se spojencům bude v Hermeskeil-Trier Depot zásobovat pěchota a lehká děla dokud nevyčerpají počet jednotek umístěných ve dvou triérských brigádách.

Obdobné bude platit i pro Hermeskeil-Zerf Depot, ten ale dosud spojenci nevlastní.


boxWorld War II Online: Battleground Europe map - Trier Town.jpg [430kB]

Pro představu jde o následující objekty seznamu boxSummary list of WWII Online static metadata for facilities, které lze buď zabrat nebo vyhodit do povětří.

clone9cz

Trailer
Statistiky
Po opravě statistik je grafika prioritou.
IMPROVING GRAPHICS
Preview
FB
Zkoušeli jste zjistit, kolik vám zobrazí STEAM her při zašktnutí Free To Play, Massively Multiplayer, Simulation, Strategy a Shooter?
Greenlight World War II Online: Battleground Europe
Statistiky
Nové statistiky rozšířené o hráčská ocenění a statistiky jednotek.
Statistiky 2.1