Battleground Europe CZ

Diskusní fórum o simulátoru World War II Online: Battleground Europe (PvP MMO FPS RTS RPG Stealth)
Právě je 19 březen 2024, 12:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: KGW setkání v Praze 4-8 Srpna 2010
PříspěvekNapsal: 23 červenec 2010, 17:11 
Offline

Registrován: 18 červenec 2010, 16:54
Příspěvky: 2
Přeji příjemný den Pánové.

Mám to (pochybné) štěstí vám oznámit, že v době od 4 do 8 srpna letošního roku bude mít pár lidí od KGW setkání v Praze. A to u příležitosti deseti let Existence KGW (nebo tak něco -)))
Byť jsem pro Prahu nehlasoval. Byl jsem přehlasován a tak jakožto místní mám v područí tak trošku organizaci.

A tedy :

4.8.
- Pozdní odpoledne (17:00+) dle dispozic Posezení u mne doma s prvníma dorazivšíma lidma. Bude Ovarová polévka. Ovárek. Pívo jen lahvové. Spát se bude kde bude možné. K dispozici mám jen 3x postel 1x rozkládací gauč. Jinak je to holt na Podlaha a vlastní spacák. Ukončení jak kdo uzná za vhodné....
Kdo se bude chtít účastnit ať se my nahlásí dopředu.
Ještě je možnost Stanovat my přímo na zahradě.

5.8.
- Podle toho jak se kdo vyhrabe po včerejšku. Tak rozchod. Nebo vyhazov z mého domu. KGW se půjde ubytovat a dostane se jim prohlídky Prahy. + volného programu. Večer bude nějaká ta vymetačka barů. Tento večer je postraven jako volná zábava a nehodláme ho nijak organizovat. Prostě se to nějak vyvrbí a my to budeme jen malinko kočírovat.
Případným přespolňákům opět nabízím možnost přespat u mne doma.

6.8.
- po vzkříšení přeživších. Přesun směr Vojenské Muzeum v Lešanech.
Dle účasti buď po vlastní ose. Nebo Posázavským Pacifikem (v toto osobně doufám je to moc hezká projížďka a čas navíc na léčení) Pochopitelně prohlídka Muzea následně posezení v hospůdce u nedaleké Sázavy. Návrat do Prahy a Večerní posezení ve
www.Wingsclub.cz
Po zavíračce buď tah Prahou nebo rozchod domů Dle dispozic každého z vás -))

7.8.
- Na dopoledne už raději VŮBEC NIC.
Od 14:00 (+-) Zahájení Paintbalové akce v areálu Hájek
www.hrabarev.cz
A to do cca 18:00 (+-) dle počasí / zbylích sil / nálady účastíků.
Paintball jako takový Je OTEVŘENÁ HRA = může přijít ABSOLUTNĚ kdokoliv.
Pokud máte kamaráda se kterým to chcete zkusit tak Přijďte. Je to ideální příležitost se pobavit a trochu se u toho i hejbat.
V areálu je k dispozici Solidní a zaběhlé Zázemí + Zkušené léty prověřená obsluha. Bude Pípa a točené Pivko. Bude Gril.

Co si přinesete to si ugrilujete. Tohel je čistě na vás !!

Paintball jako takovej bude stát 189,-
V ceně je Zbraň + Maska + 200ks kuliček + Veškerý servis.
Vše ostatní najdete na stránkách www.hrabarev.cz

po samotném Paintballu bude na místě pokračovat Oslava setkání. Jak jsem řekl. Pípa+Gril atd. atd.... Kdo nebude schopen odject nebo to bude mít daleko. Je domluvený prostor pro stany v Areálu. Prostor je to čistý a dostatečně velký !! Taková šikovná louka. Druhej den je neděle tak není kam spěchat.

DŮLEŽITÉ JER JEN JEDNO.
Včas se zaregistrovat na Paintball buď u mne nebo přímo na stránkách www.hrabarev.cz To aby byl k dyspozici dostatečný počet zbraní.

8.8.
- Defakto už jen úklid prostoru Kde se bude sedět po paintballu a rozchod/rozvoz KGW lidí na letiště dle jejich odletů.

Závěrem...
Je jedno zda se s KGW máte či nemáte rádi. Jde o setkání lidí co si rádi poklábosí / pobaví se a není jim proti srsti, že je každej z jiného kouta evropy. Neváhejte a ZÍSKEJTE PŘÁTELE ZE SVĚTA. Jsou to úplně stejní truhlíci jako vy -))) A já vás také rád uvidím.
Veškeré další info buď tady a nebo

wanchuan@centrum.cz

Těším se na vás
Wan-Chuan
KRLESS!!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz