Jak publikovat na Battleground Europe CZ

Pokud budete mít zájem publikovat články o Battleground Europe na těchto stránkách, tak mi pošlete nejprve informaci (Kontakty) o vašem záměru. A i když se to pravděpodobně nestane, tak tím zajistíme, aby dva autoři nepsali o tomtéž - případně vám tím pořídím kritického spolupracovníka.

Obsah

Obsah článku musí být střízlivý a věcný, tedy popisný. Zejména si nepotrpím na slova mega, super, cool a jiná podobná ! Battleground Europe CZ jsou "fan" stránky a jejich účelem není nabádat k placení předplatného World War II Online: Battleground Europe, ale pouze poskytnout dostatek informací, aby se potenciální uživatel mohl rozhodnout sám (viz. O stránkách).
Pokud chcete sdělit názor, použijte WWIIOnline Fórum a nebo boxhttp://www.databaze-her.cz/hry/world-war-ii-online-battleground-europe/.

Forma obsahu

Obsah pro web přijímám i v neformátované podobě (prostý text) a s překódováním si také poradím. Důležité je užití jednoho kódování (pro celý obsah) a co nejméně rozšířených vlastností tagů, abych si nemusel dávat práci s jejich odstraňováním nebo volbou vhodnějších.

Běžně užívané tagy

<title> - název stránky
<h1>, <h2>, <h3>, <h4> - nadpisy
<p> - odstavce
<b>, <i> - zvýraznění textu
<strong> - zvýraznění textu
<a>, <img> - odkazy a obrázky
<br> - zalomění řádku
<pre> - formátovaný text

Seznamy

<ul>, <li> - seznamy
<dl>, <dt>, <dd> - seznamy

Tabulky

<table>, <tr>, <th>, <td>

Podmínky

Uvedení článku (stránky) na webu Battleground Europe CZ je podmíněno vaším autorstvím a souhlasem s užitím, případně pouze souhlasem, vlastníte-li prokazatelně práva k takovému užití díla, jehož autorem je osoba druhá.
Trailer
Statistiky
Po opravě statistik je grafika prioritou.
IMPROVING GRAPHICS
Preview
FB
Zkoušeli jste zjistit, kolik vám zobrazí STEAM her při zašktnutí Free To Play, Massively Multiplayer, Simulation, Strategy a Shooter?
Greenlight World War II Online: Battleground Europe
Statistiky
Nové statistiky rozšířené o hráčská ocenění a statistiky jednotek.
Statistiky 2.1