Kariérní postup

Kariéru lze rozdělit do tří částí u všech složek armád, čtvrtá se pak vymyká všem.

Hodnost pro zbraně (hodnost 1-7)

V první části uživatel získává zkušenosti z bojiště a body v existujících misích, za něž je povyšován. Vyšší hodnost umožňuje využívat efektivnější bojové prostředky [(samopaly, lehké kulomety, protitankové pušky, odstřelovací pušky, minomety), (protitanková děla, samohybná protitanková děla, protiletadlová děla, lehké tanky, střední tanky, těžké tanky), (stíhací letadla, stíhací-bombardovací letadla, střemhlavá bombardovací letadla, taktická bombardovací letadla, strategická bombardovací letadla), (pobřežní čluny,nákladní lodě, torpédoborce)].

Zároveň, s postupující modernizací bojových prostředků, v kampani dochází s každým novým Tier k redukci těchto nároků tak, jak se stávají jednotky výběhovými.

Pozemní jednotky

Letectvo

Námořnictvo

Povinnosti velitele mise (hodnost 6-22)

V druhé části kariéry nepřichází uživatel o nic z předešlého, navíc je mu umožněno zakládat mise a tím dosahuje určité taktické svobody při svém jednání. Naopak ale přibydou povinnosti jako zanášení informací o nepřátelích do mapy a rozhodování o nejvhodnějším postupu.
Hodnost se sice zvyšovat bude, ale už bez jejího dalšího možného využití ve vlastní prospěch. O povýšení do vrchního velení rozhodnou jen zkoušky a organizační schopnosti v boji.

Velitelem brigády

S ohledem na schopnosti každého z hráčů může být uživatel dočasně nominován na Velitele brigády (OIC)

Vrchní velení (hodnost 14-22)

Třetí část kariéry zpřístupňuje i strategickou část hry, kdy je uživateli umožněno zakládat a odvolávat útoky na strategické cíle (města, mosty), přesouvat brigády na frontě a informovat podřízené přes speciální kanál vyčleněný pouze pro velení. Takový uživatel se pak nazývá "HáCéčko", High Command - tedy vrchní velení.

Hlavní štáb (hodnost 20-22)

Čtvrtá část kariéry se týká pouze velmi úzkého okruhu uživatelů, jedná se totiž o hlavní štáb (HQ - headquarters), který rozhoduje o celkové strategii, výzkumu, vývoji a produkci (RDP - research, development, production).

clone9cz

World War II Online: Battleground Europe Art
Trailer
Statistiky
Po opravě statistik je grafika prioritou.
IMPROVING GRAPHICS
Preview
FB
Zkoušeli jste zjistit, kolik vám zobrazí STEAM her při zašktnutí Free To Play, Massively Multiplayer, Simulation, Strategy a Shooter?
Greenlight World War II Online: Battleground Europe
Statistiky
Nové statistiky rozšířené o hráčská ocenění a statistiky jednotek.
Statistiky 2.1