Základní koncept World War II Online: Battleground Europe

World War II Online: Battleground Europe přesně odpovídá mapě Západní Evropy roku 1940 s polovičním měřítkem, jež je poseta sítí měst a městeček. Každé město se liší velikosti a počtem různých druhů budov, vždy má nejméně jednu Army Base (která slouží jako spawn point pro pěchotu a techniku), jedno "městské centrum", a zásobovací (depoty) skladiště spojující město se sousedícimi městy silnicí, železnicí a nebo vodní cestou. Jedinou výjimkou jsou (některá) města nacházející se na ostrovech, jenž nejsou přístupná po silnici přes mosty a tudíž v nich nelze spawnovat techniku.


boxWorld War II Online: Battleground Europe map - Zerf.jpg [430kB]

Cílem kampaně je získání územní převahy (skrze zabírání výše uvedených objektů - vlajkových budov), k čemuž lze použít buď taktických a nebo strategických prostředků (síly nebo vhodného rozmístění brigád), které pokoří nepřítele a nebo donutí k vyklizení strategicky neudržitelných pozic.

Postupné zavádění nových typů jednotek (tanků, děl, letadel) a jejich navyšování s různou prioritou výroby zvyšuje rozmanitost bojů, která je přímo ovlivněná vyššími výkony kanónů větších ráží (efektivním dostřelem, typem modernější munice) v protikladu se zvyšováním tlouštky pancířů.

Hratelnost

je ve většině prípadů na základní úrovni a skládá se ze zrození, zformování se a útoku na město s cílem ukořistit všechny budovy včetně "Army Base". Obránci spawnují vlastní techniku, děla, a pěchotu v "Army Base" s limitovaným počtem pěchoty v zásobovacích depotech na okrajích města.

Vše se točí kolem pěchoty.
Jako jediní se mohou zmocnit čehokoliv v herním systému, vyjma lodí, letadel a tanků, které mají pouze možnost pěchotu bezpečně dopravovat při zmocňování se městských objektů. Celé je to samozřejmě mnohem komplikovanější, protože se vašemu úsilí snaží zabránit stovky lidí.

Použité zdroje:
1. základní koncept boxEssential Concepts

clone9cz

Trailer
Statistiky
Po opravě statistik je grafika prioritou.
IMPROVING GRAPHICS
Preview
FB
Zkoušeli jste zjistit, kolik vám zobrazí STEAM her při zašktnutí Free To Play, Massively Multiplayer, Simulation, Strategy a Shooter?
Greenlight World War II Online: Battleground Europe
Statistiky
Nové statistiky rozšířené o hráčská ocenění a statistiky jednotek.
Statistiky 2.1