Levelování ve World War II Online: Battleground Europe

Levelování je ve World War II Online: Battleground Europe velmi krátkodobou záležitostí, ale protože se s ním setkáte hned při prvním připojení, tak je dobré vědět, za který konec budete tahat.

Bodovací systém

funguje na základě přidělení bodů na konci mise (dle způsobu jejího ukončení), a ač to není bezprostředně znát, tak nutí uživatele, aby ukončoval mise se statusem "Return to Base" (RTB), za který dostane plný počet bodů, které v misi získal. RTB znamená vrácení jednotky na spawnlist bez nutnosti doplňovat stav brigády jejím zásobováním.

Druhým, o něco méně výhodným, způsobem ukončení mise je "Rescue" (RES), kdy je jednotka bez kritického poškození zachráněna a po 15 minutách opět doplněna na spawnlist k dalšímu bojovému využití.

Missed in Action a Killed in Action (MIA a KIA) vám pak zkrátí bodový příděl za misi na polovonu.

Způsoby získávání bodů

Body lze získávat buď velice snadno a nebo velice obtížně, přičemž první lze shrnout třemi pravidly:

a druhé je na vás.

Kde jsou body

Body lze získat za:

Co si za získané body pořídíte

Za získané body si nepořídíte nic, zvýší se vám ale hodnost, a s vyšší hosností budete mít možnost využívat i více techniky a zbraní dostupných v kampani.
Prakticky levelování skončí získáním šesté hodnosti, kdy dostanete oprávnění zakládat mise. Další úrovní je pak vstup do High Command, které s levelováním nemá nic společného.

clone9cz

World War II Online: Battleground Europe Art
Trailer
Statistiky
Po opravě statistik je grafika prioritou.
IMPROVING GRAPHICS
Preview
FB
Zkoušeli jste zjistit, kolik vám zobrazí STEAM her při zašktnutí Free To Play, Massively Multiplayer, Simulation, Strategy a Shooter?
Greenlight World War II Online: Battleground Europe
Statistiky
Nové statistiky rozšířené o hráčská ocenění a statistiky jednotek.
Statistiky 2.1