World War II Online: Battleground Europe - rychlá pomoc - FAQ

Newbie

Jak přeskočit úvodní tutorial ?
Tečkovým příkazem .graduate true
Jak založit misi ?
Vlastní mise lze zakládat po dosažení 6 levelu hodnosti v záložce Theater Map vyplněním formuláře s Origin, Target a kliknutím na zelené tlačítko Create Mission. Origin mise musí být spawn objekt ve městě, na Forward Base a nebo ve Spawnable sousedního města brigády, jejíž spawnlist jsme se rozhodli užít. Vytvoření obrané mise na ForwardBase můžete zhlédnout na videu Pěchotní mobilní spawn (FRU)

Herní mechanika

Jak opravit most ?
Most lze opravit jednotkou inženýr a to nástrojem, který je podobný "merkuru". K úplnému opravení mostu dojde při 0% poškození a ke zboření mostu dojde při 100% poškození.
Kdy lze opravit nebo zničit most ?
Most lze opravit pouze v případě, kdy je na něj vyhlášeno Defend Objective. Možnost jeho zničení je pak podmíněna vyhlášením Attack Objective.
Proč nemáme leteckou brigádu ve městě s letištěm ?
1. Letecké brigády mohou být ve frontových městech, ale nelze je do frontových měst přesouvat. Frontové město je takové, které má zásobovací link (depot se jménem sousedního města) na nepřátelské město.
2. HC mohou rozhodovat pouze o jednom přesunu jedné brigády v jednom čase, pokud tedy rozhodují o přesunutí jiné brigády, nelze zadat požadavek na přesunutí další.
Jaká je definice podmínek pro rozložení MobileSpawnu (Field Ressuply Unit)?
MobileSpawn lze postavit nejdále 3000m od cíle (červený waypoint s označením target) mise a né blíže jak 450m od jakéhokoliv nepřátelského objektu reprezentovaného vlajkovou budovou. MobileSpawn (Field Ressuply Unit) lze rozložit pouze jeden na misi a mezi Origin a Target musí být zásobovací link.

Jednotky

Jak se přepnout na pozici střelce samohybného děla Sturmgeschütz ?
StuG patří do kategorie zbraní, u kterých je třeba připravit nebo vysunout periskop. V případě StuG IIIB jde o otevření průzoru a u StuG IVG vysunutí periskopu přes klávesu mapovanou pod funkcí Deploy Weapon (standardně "z").
Jak nastavit odpovídající vzdálenost pro střelbu z ručních palných zbraní na různě vzdálené cíle ?
Mířidla se nastavují přes úpravu hledí klávesami PageUp a PageDown. Aktuálě nastavená vzdálenost je zobrazena v HUD a při spawnu odpovídá 200m.
Jak nastavit sbíhavost střel v letadle ?
Tečkovým příkazem .conv <vzdálenost v metrech>. Standardní konvergence je nastavena na 200m.
Trailer
Statistiky
Po opravě statistik je grafika prioritou.
IMPROVING GRAPHICS
Preview
FB
Zkoušeli jste zjistit, kolik vám zobrazí STEAM her při zašktnutí Free To Play, Massively Multiplayer, Simulation, Strategy a Shooter?
Greenlight World War II Online: Battleground Europe
Statistiky
Nové statistiky rozšířené o hráčská ocenění a statistiky jednotek.
Statistiky 2.1