Prostředí World War II Online: Battleground Europe

je celistvou mapou, kterou lze bez dotankování paliva překonat pouze letadlem a nebo pěšmo. Na této jedné mapě se ve 3D prostředí FPS odehrává několik nezávisle řízených bitev mezi hráči, které podléhají vrchnímu velení*, jenž rozhoduje o umístění právě jim podřízených jednotek** (hráčů) v každém z časových pásem 7/24/365. V pravém slova smyslu se tedy jedná o několik pozemních, několik námořních a několik leteckých bitev včetně jejich kombinací, které se různým způsobem mohou vzájemně ovlivnovat a to i v reálném čase, kdy například jeden útok podporuje druhý tak, aby došlo k oslabení nepřátelské linie v krátkém úseku a následnému průlomu, obklíčení, nebo pouze zmatení nepřítele diverzní akcí bez záměru získat území.

Človek se tedy objeví na obrovské mapě o rozloze 52000km čtvereřních (7.3.2009 přeměřeno z oficiálně udávaných 30000km2 na 52000km2, což odpovídá 208000km2 skutečné Západní Evropy) a upřímně, neví co má dělat. Jako v jakékoliv jiné válce by se tedy měl poohlédnout po nějakých kamarádech, kteří mu dají alespoň minimální základ, aby se dozvěděl, jak může boje svojí přítomností ovlivnit měrou více než minimální. K tomu lze využít dvě české - československé - pozemní jednotky na straně Axis (já osobně jsem členem boxCzech Panzer Abteilung), jednu pozemní a jednu leteckou jednotku na straně Allies. Nebo si můžete přešíst tenhle web, otrava ...


boxWorld War II Online: Battleground Europe Google map.jpg [540kB]
boxWorld War II Online Battleground Europe map.kmz Google Earth soubor


boxWorld War II Online: Battleground Europe Ingame map.jpg [450kB]
boxWorld War II Online Battleground Europe Ingame map (hires - 5MB)
World War II Online: Battleground Europe - Přelet nad Evropou (video)

clone9cz

Použité zdroje:
1. *boxAxis Officer Database
2. *boxAllied Officer Database
3. * Battleground Europe: Wiretap services boxHC Status
4. **boxAxis Battle Order
5. **boxAllied Battle Order (BRITISH)
6. **boxAllied Battle Order (FRENCH)

Trailer
Statistiky
Po opravě statistik je grafika prioritou.
IMPROVING GRAPHICS
Preview
FB
Zkoušeli jste zjistit, kolik vám zobrazí STEAM her při zašktnutí Free To Play, Massively Multiplayer, Simulation, Strategy a Shooter?
Greenlight World War II Online: Battleground Europe
Statistiky
Nové statistiky rozšířené o hráčská ocenění a statistiky jednotek.
Statistiky 2.1