Podmínky úspěšného skórování a vztah k zásobování

Hned z počátku je třeba osvětlit několik faktů. Kill nemá přímou souvislost se zabitím posádky, spíše jde o faktory, které vedou k vyřazení jednotky z hlavní bojové činnosti a despawn status není vyjádřením toho, zda-li se jednotka vrátí na spawnlist a nebude muset být zásobena. Kill/Death je tedy špíše vyjádřením Critical damage/Death.

Skórování

Kill je přidělen na základě úspěšného zničení nebo selhání základní bojové jednotky nebo primární bojové schopnosti. Tím je myšleno spíše zničení jednotky, než zabití posádky, ačkoliv je i zabití specifických členů započítáno. Rozhodující tedy není posádka, ale schopnost posádky provádět bojové úkoly.
Kill také znamená, že se nevrací jednotka na spawnlist brigády k okamžitému použití, ale dochází k jejímu zásobení (450 minut s přihlédnutím k poškození továren .rdp)

Tanky a bojová vozidla:

Letadla:

Protitanková a protiletecká děla:

Náklaďáky a tahače:

Lodě:

Dále dochází k situacím, kdy předpokládáte kill, ale nejste za to odměněni. Co se tedy mohlo stát:
1. Někdo další dostal kill za poškození způsobené ještě před vámi. Jen jeden kill je udělen za zničení každé jednotky, a přestože odpálíte věž tanku, někdo před vámi mohl už skórovat na střelci nebo zničit motor, či kanón.
2. Chyba CSR : zřídka dochází i k chybám odreportování killu do skórovací databáze, nebo ztrátám spojení se serverem ve chvíli odesílání reportu.

Despawn Status

je odvozen od stavu jednotky a její polohy vzhledem objektům herní mechaniky (Forward Base, Army Base, Air Base, Navy Base, Cocke Point).

Killed In Action - KIA

Jednotka je ztracena a k doplnění papírových stavů musí být zazásobena nová (450 minut s přihlédnutím k poškození továren .rdp)

Missed In Action - MIA

Jednotka je ztracena (nezávisle na tom, zdali bylo dosaženo killu) a k doplnění papírových stavů musí být zazásobena nová (450 minut s přihlédnutím k poškození továren .rdp)

Rescued - RES

Pokud nebylo na jednotce dosaženo killu, vrátí se na spawnlist za 15 minut
Status RES je vrácen v případě, kdy se jednotka nachází blíže vlastní Army Base, Forward Base nebo CP, než nepřátelské.

Return To Base - RTB

Pokud nebylo na jednotce dosaženo killu, zůstane pro vás 5 minut rezervovaná. Nevyužijete-li jí v 5 minutách nebo jednotku derezervujete, vrátí se na spawnlist brigády.
Status RTB je vrácen do vzdálenosti cca 500m od Army Base, Forward Base, ...

Použité zdroje:
boxWHEN IS A TANK DESTROYED?

Trailer
Statistiky
Po opravě statistik je grafika prioritou.
IMPROVING GRAPHICS
Preview
FB
Zkoušeli jste zjistit, kolik vám zobrazí STEAM her při zašktnutí Free To Play, Massively Multiplayer, Simulation, Strategy a Shooter?
Greenlight World War II Online: Battleground Europe
Statistiky
Nové statistiky rozšířené o hráčská ocenění a statistiky jednotek.
Statistiky 2.1